WERSJA DLA OSÓB
SŁABOWIDZĄCYCH
INFORMACJA DLA OSÓB
NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Rozmiar czcionki:
powiększwyzerujpomniejsz

zaawansowane

Dyrektor Muzeum Zamkowego w Sandomierzu ogłasza nabór na stanowisko – Specjalista ds. edukacji

  • Wymagania podstawowe:

-          wykształcenie wyższe,

-          minimum roczne doświadczenie w zakresie realizacji działań edukacyjnych,

-          znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (w stopniu co najmniej dobrym),

-          biegła znajomość pakietu MS Office,

-          doświadczenie w tworzeniu scenariuszy zajęć edukacyjnych,

-          doskonała organizacja czasu i pracy,

-          komunikatywność, kreatywność, inicjatywa i operatywność,

-          umiejętność pracy w zespole.

  • Wymagania dodatkowe:

-          doświadczenie w pracy w instytucji kultury lub w jednostkach sektora publicznego,

-          studia podyplomowe, kursy – pedagogika, animacja kultury,

-          znajomość innych języków obcych,

-          umiejętność nawiązywania kontaktu z dziećmi i młodzieżą oraz przekazywania wiedzy w sposób ciekawy
i dostosowany do odbiorcy,

-          mile widziane umiejętności manualne.

  • Ogólny zakres obowiązków:

-          realizacja całości działań edukacyjnych wynikających ze specyfiki Muzeum,

-          realizacja zadań związanych z ofertą edukacyjno-warsztatową Muzeum,

-          udział w tworzeniu oraz realizacji działań edukacyjnych towarzyszących wystawom stałym oraz czasowym,

-          tworzenie scenariuszy zajęć i programów edukacyjnych wraz z towarzyszącymi im materiałami edukacyjnymi,

-          obsługa zwiedzających korzystających z oferty edukacyjnej Muzeum,

-          tworzenie edukacyjnych wydarzeń cyklicznych,

-          poszukiwanie, opracowywanie i wdrażanie nowych, innowacyjnych metod edukacji muzealnej,

-          współpraca merytoryczna przy pozyskiwaniu funduszy na działalność edukacyjną,

-          zbieranie i przekazywanie danych dotyczących działań edukacyjnych (m.in. frekwencyjnych) niezbędnych
do sporządzana analiz i raportów,

-          aktywna współpraca w obszarze promocji działań edukacyjnych, w tym przygotowywanie treści druków edukacyjnych oraz materiałów promocyjnych.

  • Oferujemy:

-          stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

-          ciekawą i satysfakcjonującą pracę w prestiżowej instytucji Województwa Świętokrzyskiego, współprowadzonej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego,

-          świadczenia socjalne,

-          przyjazną atmosferę pracy,

-          możliwość samokształcenia i rozwoju.

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300,00 zł (trzymiesięczny okres próbny)

  • Wymagane dokumenty:

-          CV i list motywacyjny (kandydat jest zobowiązany do sporządzenia dokumentów w języku polskim),

-          klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o przesyłanie dokumentów na adres e-mail: a.stola@zamek-sandomierz.pl lub składanie w sekretariacie Muzeum Zamkowego w Sandomierzu, ul. Zamkowa 12, 27-600 Sandomierz w terminie do 15 maja 2024 r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nie zwracamy złożonych dokumentów.

Załączone pliki:

Nazwa pliku Typ Rozmiar Data dodania Pobrany
klauzula RODO dla kandydatów do pracy MZS PDF531.31 Kb18 kwietnia 202419 raz(y)
Artykuł przeczytano: 491 raz(y)
Wprowadził(a): Małgorzata Kot, 18 kwietnia 2024, 11:24
Zmienił(a): Małgorzata Kot, 18 kwietnia 2024, 11:24
Zatwierdził(a): Ewa Turas, 18 kwietnia 2024, 12:40